Сайт Прилуцької гімназії № 1 імені Георгія Вороного
Меню сайту
Погода в Прилуках
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика візітів
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Головна » 2017 » Березень » 31 » Перемога знову з нами!!!
21:06
Перемога знову з нами!!!

Перемога знову з нами!!!

З 26 грудня 2016 року в нашому місті вперше стартував конкурс такого формату, як “Банк Соціальних Ідей” – конкурс на кращий соціальний проект. Метою конкурсу стала популяризація розвитку громадянського суспільства шляхом залучення та активізації усіх небайдужих прилучан, які здатні взяти на себе відповідальність за сьогодення та майбутнє міста.

Організатором  міського конкурсу виступила громадська організація "Українська громадська рада". Гранд конкурсу становив 30 тисяч гривень.

Майже два місяці мешканці Прилук мали змогу подати заявку на участь. 4 березня відбувся І етап конкурсу, у результаті якого було відібрано 10 проектів, які набрали найбільшу кількість голосів журі. До числа фіналістів потрапили й кілька проектів, до розробки яких долучилися наші освітяни:

«Я і моє здоров’я» – Ященко Людмила (ЗОШ № 14)

«Мотузковий екстрім-парк» – Федченко Юрій (ЦТДЮ)

Літній кінотеатр під відкритим небом – Борсяк Лариса (ЦТДЮ)

«Чиста вода – запорука здорового життя» – Рогальова Олена (гімназія № 1 ім. Георгія Вороного)

26 березня у МБК відбулося голосування за кращий соціальний проект м.Прилуки. У фіналі було представлено вже 9 проектів учасників. Переможцем конкурсу стала наша директор Рогальова Олена. Основне завдання її проекту − це встановлення в навчальному закладі питних пневматичних фонтанчиків із потрійною системою очищення з метою збереження здоров'я учнів.

Хотілося б висловити вдячність «Українській громадській раді» та безпосередньо її голові Капран Юлії Олександрівні за небайдужість, активність та турботу про наше місто.

Наберімося терпіння й чекаємо на зміни!!

  

Переглядів: 61 | Додав: vvv55 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0