Сайт Прилуцької гімназії № 1 імені Георгія Вороного
Меню сайту
Погода в Прилуках
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика візітів
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Головна » 2017 » Березень » 21 » Ми хочемо табір «Go Camps»!
23:16
Ми хочемо табір «Go Camps»!

Ми хочемо табір «Go Camps»!

Із жовтня 2016 року всеукраїнська громадська організація Go Global розпочала освітньо-культурний проект із залученням іноземних волонтерів під гаслом «Ukraine is calling for you». Улітку 2017 року в Україні будуть відкриті пришкільні мовні табори «Go Camps», у яких працюватимуть  іноземні волонтери. «Go Camps» − новий формат табору з вивчення англійської мови.

Термін проведення табору − 29.05. – 16.06.2017 року. Програми проведення мовного табору розраховані на учнів віком від 10 до 15 років.

Реєстрація навчальних закладів України для участі в проекті тривала з 10 жовтня до 30 листопада 2016 року.

Наша гімназія також зареєструвалася для участі у даному проекті, створивши презентаційний відеролик. За результатами відбору ми потрапили до «третьої хвилі»  закладів, на базі яких може бути організовано  мовний табір. Вибір кількості шкіл буде залежати від кількості волонтерів, які приїдуть до України для роботи в мовних таборах.

16 травня 2017 року Губій Катерина Вікторівна, учитель англійської мови взяла  участь у семінарі видавництва «Oxford Univercity Press» за підтримки «Go global», який проходив у приміщенні Межигірської гімназії № 16 м. Києва. Семінар був присвячений організації роботи мовних таборів. Учасники мали можливість ознайомитися з новими видами роботи з дітьми в мовних таборах. Також були презентовані нові підручники для вчителів англійської мови.

Учасники семінару отримали відповідні сертифікати.

Сподіваємось, що в нашій гімназії буде діяти табір «Go Camps»!

Переглядів: 81 | Додав: vvv55 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0