Сайт Прилуцької гімназії № 1 імені Георгія Вороного
Меню сайту
Погода в Прилуках
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика візітів
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Головна » 2017 » Квітень » 25 » конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»
07:23
конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

Про проведення конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!»

 

 Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України планується проведення Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!», приуроченого до Дня захисту дітей. Інформація про умови Конкурсу розміщена на веб-сайті Координаційної ради молодих юристів України  www.krmj.org.ua.

Основна мета Конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

Учасником Конкурсу може стати кожен учень загальноосвітнього навчального закладу України, віком до 18 років (включно).

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

Молодша група. Індивідуальна робота.

Молодша група. Колективна робота.

Середня група. Індивідуальна робота.

Середня група. Колективна робота.

Старша група. Індивідуальна робота.

Старша група. Колективна робота.

До молодшої групи відносяться діти, віком від 6 до 10 років; до середньої групи –  від 10 до 14 років; до старшої групи – від 14 до 18 років.

На Конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки (конкурсні роботи) учнів та учнівських колективів (не більше 3 учнів), пов’язані з загальною тематикою Конкурсу.

Конкурсні роботи повинні були виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А4.

Кожен учасник може подати не більше 1 конкурсної роботи.

При поданні конкурсної роботи конкурсанти погоджуються на обробку відповідної інформації, в тому числі персональних даних, визнають результати Конкурсу. Всі конкурсні роботи, які приймають участь у Конкурсі, не повертаються, рецензії на них не видаються.

Конкурсні роботи разом з заявкою (із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, домашньої адреси,  повної назви навчального закладу, назви номінації, назви конкурсної роботи) подаються до регіонального організаційного комітету (м. Чернігів проспект Миру, 43, кім. 404) в строк до 13 травня 2017 року.

Увага! Конкурсні роботи, подані невчасно, без оформлення заявки або без зазначення у заявці необхідної інформації, регіональним організаційним комітетом розглядатись не будуть.

Після завершення прийому конкурсних робіт, регіональний організаційний комітет передає роботи для оцінювання регіональній експертній комісії, яка визначає переможців в кожній номінації до 17 травня 2017 року.

 

Переглядів: 155 | Додав: vvv55 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0