Сайт Прилуцької гімназії № 1 імені Георгія Вороного
Меню сайту
Погода в Прилуках
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика візітів
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Відомості про роботу учнів МАН

 

 

Навчальний рік

Назва секції

ПІ учня, який брав участь

Клас

Зайняте місце

Тема підготовленої роботи

ПІБ керівника

2015-2016

Мовознавство

(Англійська мова)

Макарова Юлія

10-А

Переможець міського етапу 
(ІІ місце)

Мовленнєвий портрет героїв мультфільму «Льодовиковий період»

Опанасенко В.В.

Математика

Лясота Вікторія

10-А

Переможець міського етапу  
  (І місце), учасник обласного етапу

Пряма Ейлера й коло дев’яти точок в трикутнику та їх просторові  уявлення.

Минка Г.В.

Журналістика

Ліпіна Вікторія

10-А

Переможець міського етапу 
   (І місце), переможець обласного етапу (Диплом ІІІ ступеня)

Використання жанрів художньо-публіцистичного стилю  на сторінках видань «День», «Дзеркало тижня».

Ліпіна Н.М.,

Юзвик Л.О.

Теологія, релігієзнавство та історія релігії

Сиромятніков Микита

9-Б

Переможець міського етапу  
  (І місце), переможець обласного етапу (Диплом І ступеня), учасник республіканського етапу

Українізація церковного устрою в місті Прилуки радянського періоду та періоду незалежності України.

Бабенко Т.М.

 

 

 

Навчальний рік

Назва секції

ПІ учня, який брав участь

Клас

Зайняте місце

Тема підготовленої роботи

ПІБ керівника

2016-2017

Медицина

Коротун Андрій

 

10-Б

Переможець міського етапу (І місце), переможець обласного етапу (Диплом ІІІ ступеня)

Нові методи дослідження нервової системи

Сідько С.М.

Історія України

Прозур Наталія

11-А

Переможець міського етапу (І місце), учасник обласного етапу

Братство тарасівців та його осередок в місті Прилуки

Борох В.М.

Географія

Ігнатенко Юрій

10-А

Переможець міського етапу (І місце), переможець обласного етапу (Диплом ІІ ступеня)

Діяльність ФН ООН в Україні

Чернякова С.М.

Математика

Катренко Аліна

9-В

Переможець міського етапу (3 місце)

Методи доведення теореми Піфагора.

Журба Т.А.

Журналістика

Ліпіна Вікторія

11-А

Переможець міського етапу (І місце), переможець обласного етапу (Диплом ІІ ступеня)

Жанрова специфіка журналістських текстів у періодичних виданнях Прилуччини

Ліпіна Н.М.,

Ліпін В.П.

 

Навчальний рік

Назва секції

ПІ учня, який брав участь

Клас

Зайняте місце

Тема підготовленої роботи

ПІБ керівника

2017-2018

Іноземна філологія

Владіміров Артем Олексійович

10-А

Переможець міського етапу

(2 місце)

Поява і застосування англіцизмів в українській мові та українізмів в англійській під час Революції Гідності та подій на сході України

Солдатенко В.В.

Технології програмування

Лісовець Ростислав Олександрович

9-А

Переможець міського етапу

(2 місце)

Використання компоненту TDrawGrid у середовищі програмування Lazarus

Ліпін В.П.

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

Мінченко Володимир Юрійович

11-Б

Учасник міського етапу

Розвиток засобів зв’язку на Прилуччині

Полоз В.В.

Математика

Петрикова Яна Олександрівна

8-А

Учасник міського етапу

Основні прийоми швидкого рахунку

Покідько О.Г.