Сайт Прилуцької гімназії № 1 імені Георгія Вороного
Меню сайту
Ми у Фейсбуці
Погода в Прилуках
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика візітів
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Cклад педагогічних працівників у 2019 – 2020 н.р.

Всього педпрацівників — 62

Освітньо-кваліфікаційний рівень :

спеціаліст вищої категорії — 42;

спеціаліст І категорії — 9;

спеціаліст ІІ категорії — 7;

спеціаліст — 4.

Мають педагогічне званняСтарший учитель”

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

1

Страх Оксана Володимирівна

Учитель української мови та літератури

2

Линник Світлана Олександрівна

Учитель зарубіжної літератури

3

Полоз Володимир Володимирович

Учитель фізики

4

Солдатенко Валентина Володимирівна

Учитель англійської мови

5

Гончарова Людмила Анатоліївна

Учитель музичного мистецтва

6

Шутін Юрій Юрійович

Учитель фізичної культури

7

Шматко Андрій Іванович

Учитель фізичної культури

8

Олійник Тетяна Миколаївна

Учитель початкової школи

9

Даниленко Лідія Павлівна

Учитель початкової школи

10

Федулова Людмила Володимирівна

Учитель початкової школи

11

Мажара Валентина Іванівна

Учитель початкової школи

12(с)

Фатєєв Володимир Михайлович

Учитель фізичної культури


 

Мають педагогічне званняУчитель-методист”

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

1

Рогальова Олена Геннадіївна

Учитель української мови та літератури

2

Хомич Олена Анатоліївна

Учитель фізики

3

Ліпіна Наталія Миколаївна

Учитель української мови та літератури

4

Юзвик Лілія Олександрівна

Учитель історії та правознавства

5

Гриценко Олена Євгенівна

Учитель інформатики

6

Гайдаєнко Юлія Анатоліївна

Учитель української мови та літератури

7

Нерослик Оксана Володимирівна

Учитель української мови та літератури

8

Зленко Юлія Миколаївна

Учитель української мови та літератури

9

Смахтіна Любов Анатоліївна

Учитель зарубіжної літератури

10

Борох Валентина Миколаївна

Учитель історії та правознавства

11

Бабенко Тетяна Миколаївна

Учитель історії та правознавства

12

Минка Галина Володимирівна

Учитель математики

13

Турчин Світлана Олексіївна

Учитель математики

14

Чигріна Галина Миколаївна

Учитель математики

15

Ліпін Володимир Павлович

Учитель математики

16

Сідько Світлана Миколаївна

Учитель біології та хімії

17

Бойко Світлана Василівна

Учитель біології та хімії

18

Глушак Галина Павлівна

Учитель хімії

19

Газарян Людмила Іванівна

Учитель географії

20

Макарова Людмила Григорівна

Учитель географії, основ здоров'я

21(с)

Чернякова Світлана Миколаївна

Учитель географії

22

Даценко Тетяна Борисівна

Учитель образотворчого мистецтва

23

Ніколенко Світлана Валеріївна

Учитель трудового навчання та технологій

24

Соловей Валентина Миколаївна

Учитель початкової школи

25

Лісовець Олена В’ячеславівна

Учитель початкової школи


 

Нагороджені знаком “Відмінник освіти”

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце роботи

Посада

1

Хомич Олена Анатоліївна

Прилуцька гімназія № 1 ім. Георгія Вороного

Учитель фізикиУчитель з початкової освіти

2

Соловей Валентина Миколаївна

Учитель з початкової освіти

3

Чернякова Світлана Миколаївна

Учитель геграфії

4

Борох Валентина Миколаївна

Учитель історії та правознавства


 

Молоді спеціалісти

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва вузу, рік закінчення

Спеціаль

ність за дипломом

Посада

1

Каревін Максим Сергійович

ЧДПУ ім. Т.Г.Шевченка, 2017

Технологічна освіта

Учитель інформатики