Сайт Прилуцької гімназії № 1 імені Георгія Вороного
Меню сайту
Погода в Прилуках
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика візітів
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Відомості про переможців Всеукраїнських олімпіад

 ІІ-ІV етапів 2017-2018 н.р.

Прізвище, ім’я учня

Клас

ПІБ учителя,який підготував учня

ІІ етап (місце)

ІІІ етап (місце)

ІV етап (місце)

                                                         Українська мова

 

Петрикова Яна

8-А

Гайдаєнко Ю.А.

3

ІІ ст. (3м)

 

Коробка Артем

9-А

Гайдаєнко Ю.А.

2

 

 

Історія

Власенко Вероніка

9-А

Юзвик Л.О.

1

30

 

Неплюєва Ярина

10-А

Бабенко Т.М.

3

 

 

Головенець Руслан

11-А

Бабенко Т.М.

3

 

 

Інформатика

Шебанов Олексій

8-В

Ліпін В.П.

1

7

 

Головенець Руслан

11-А

Ліпін В.П.

1

ІІІст.(8-9м)

 

Фізика

Клязніка Дмитро

8-А

Полоз В.В.

2

 

 

Владіміров Артем

10-А

Хомич О.А.

1

ІІІ ст.(10м)

 

Мінченко Володимир

11-Б

Полоз В.В.

1

ІІ ст.(2м)

 

   Географія

Бобошко Богдан

8-А

Макарова Л.А.

2

 

 

Гордієнко Владислав

9-А

Газарян Л.І.

1

ІІІ ст.( 13м)

 

Межуєв Максим

10-А

Газарян Л.І.

2

 

 

Ігнатенко Юрій

11-А

Чернякова С.М.

2

 

 

Математика

Михайліченко Антон

6-А

Журба Т.А.

2

 

 

Владіміров Артем

10-А

Журба Т.А

3

 

 

Мінченко Володимир

11-Б

Чигріна Г.М.

3

8

 

Біологія

Полоз Катерина

9-А

Сідько С.М.

2

ІІІ ст(14-15м)

 

Хімія

Ширніна Анна

7-А

Бойко С.В.

1

 

 

Клязніка Дмитро

8-А

Глушак Г.П.

1

І ст.(1м)

ІІ ст

Степашко Дар’я

9-А

Бойко С.В.

2

 

 

Неплюєва Ярина

10-А

Бойко С.В.

3

 

 

Мінченко Володимир

11-Б

Бойко С.В.

3

 

 

Астрономія

Мінченко Володимир

11-б

Полоз В.В.

3

 

 

Інформаційні технології

Гриценко Віталій

10-А

Ліпін В.П.

1

7-8

 

Мінченко Володимир

11-Б

Ліпін В.П.

1

ІІІ ст.(6 м)

 

Правознавство

Степашко Дар’я

9-А

Юзвик Л.О.

3

 

 

Желіба Юрій

10-А

Бабенко Т.М.

3

 

 

Лемчик Вікторія

11-А

Юзвик Л.О.

2

 

 

Англійська мова

Коробка Артем

9-А

Солдатенко В.В.

2

 

 

Сиромятніков Микита

11-Б

Куделя В.С.

3

 

 

Російська мова

Мельник Єлізавєта

11-А

Линник С.О.

1

ІІ ст.(3м)

 

Економіка

Гордієнко Владислав

9-А

Газарян Л.І.

1

9